Üks olulisemaid detaile voodi välimuse juures on voodipeats. Selleks, et saavutada suurepärast tulemust, ei pea alati suurt ja uhket voodit ostma. Ka kõige tavalisem kušett võib muutuda voodipeatsi abil suursuguseks voodiks. Seetõttu on voodipeatsid muutunud üheks osaks meie igapäevatöös. Meie valikus on rida erineva välimuse ja hinnaklassiga standardtooteid, kui ka eritellimusel valmivad voodipeatsid. Viimane annab võimaluse luua midagi sellist, mis sobituks ideaalselt Sinu magamistoaga. Vajadusel saab selle abil ka nihutada seinal olevaid pistikuid ja lüliteid ning integreerida lugemislampe.
Juhul kui on soov hankida endale nööpidega kaunistatud voodipeats, siis on valikus kolme erineva diameetriga kangaga kaetud nööpe, metallist, plastikust ja klaasist nööpe, kuni Swarovski kristallideni välja.
Kattematerjalide valik on suur, sajad erinevad mööblikangad ja kunst- ning naturaalsed nahad, millega saab tutvuda meie tootmises Aiandi 4, Muustamäe E-R 9.00-17.00.

Allpool olevas pildigaleriis on ära toodud väikse osa meie tehtud voodi otsdest. Hea meelega oleme abiks sobiva disainilahenduse leidmisel.

Teie päringud on oodatud e-posti aadressil ragnar@nordicsofa.ee ning küsimuste tekkimisel saab meiega ühendust võtta ka telefoninumbril 656 7 393.